Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Protestujúci farmári Foto: SITA/Branislav Bibel

Traktorový protest začne 18. februára v Michalovciach, skončí ďalší deň v Bratislave

Malých farmárov do ulíc vyhnala nemeniaca sa situácia v agrosektore.

Veľký traktorový protest naprieč Slovenskom, do ktorého by sa malo zapojiť až tisíc strojov, odštartuje 18. februára v Michalovciach a skončí sa na druhý deň v Bratislave. Informovala o tom Iniciatíva poľnohospodárov pred stredajším stretnutím s prezidentom Policajného zboru SR Milanom Lučanským.

Stagnácia v sektore

„Nemeniaca sa situácia v agrosektore nás núti opäť masívne protestovať. Pánovi Lučanskému predostrieme hlavné ciele nášho protestu a zároveň mu osobne odovzdáme trestné oznámenie o podozrení z obzvlášť závažného trestného činu – ohavnej udalosti, ktorá si zaslúži pozornosť a dôkladné prešetrenie,“ povedal pred stretnutím spoluorganizátor protestov farmárov Patrik Magdoško.

Odporúčané články

Ovocinári, zeleninári a vinári žiadajú od Richtera opatrenia na ich podporu Dvojaká kvalita sa stáva v celej EÚ postihovateľnou klamlivou obchodnou praktikou

Témy

Z kategórie Poľnohospodárstvo

Odporúčame