Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Foto: Pixabay.com
21. júna 2018 Potravinárske firmy od SITASITA Diskusia()

Kofola kupuje minerálnu vodu Kláštorná

Spoločnosť Kofola ČeskoSlovensko tak opäť posilňuje svoje postavenie na trhu.

Spoločnosť Kofola ČeskoSlovensko opäť posilňuje svoje postavenie na trhu. Do svojho portfólia získava ďalší produkt – slovenskú minerálnu vodu Kláštorná. Skupina kúpou tejto značky posilní svoj segment minerálnych vôd. Informovala o tom vo štvrtok spoločnosť Kofola ČeskoSlovensko v tlačovej správe. Kofola chce pri značke Kláštorná dosiahnuť výrazný rozvoj a expanziu.

Niekoľko ďalších produktov

Skupina Kofola je jedným z najvýznamnejších výrobcov nealkoholických nápojov s ôsmimi výrobnými závodmi na piatich európskych trhoch, celkovo zamestnáva viac ako 2 100 ľudí (bez ruského podniku). Do produktového portfólia spoločnosti Kofola v ČeskoSlovensku patrí tradičný kolový nápoj s originálnou receptúrou Kofola, pramenitá voda Rajec, rad sirupov Jupí, hroznový nápoj Vinea, detské nápoje Jupík, energetické nápoje Semtex a ďalšie tradičné československé značky Chito, Top Topic a Citro Cola.

Odporúčané články

Tržby skupiny Kofola vzrástli od začiatku tohto roka o 2,3 % Skupina Kofola v prvom kvartáli tohto roka zvýšila tržby o 6,75 %

Z kategórie Potravinárske firmy

Odporúčame